Robert Kaliňák na FB sa prihlásil do skupiny “Spolu operieme viac” a pozýva do tejto skupiny., ,,,, Myslí si, že je to FUN! Ušéfuje Políciu, Ktorá Stíha Autodopravcov za domáhanie sa vlastných Demokratických práv a slobôd!?, čítaj: http://www.topky.sk/cl/10/697801/HN-Policia-urobila-raziu-u-sefa-nespokojnych-dopravcov” a ”http://www.uniadopravcov.sk/, [...]
Predátora chytili potom, ako zaútočil na ruského občana v letovisku Hurgada na pobreží Červeného mora.
Taiwan, ktorý Čína považuje za súčasť svojho územia, nemá formálne diplomatické vzťahy so žiadnou európskou krajinou s výnimkou Vatikánu.
Indonézia leží na tzv. Ohnivom kruhu, teda v oblasti, kde stret litosferických dosiek spôsobuje intenzívnu sopečnú aktivitu a časté zemetrasenia.
Čo vieme o situácii na fronte, keď sa stále intenzívnejšie hovorí, že hlavná časť ukrajinskej protiofenzívy sa začala?
Ema1 Dobre, tak to učešem!♥♡ッ... ...
administrator no neviem, podľa ...
Celá debata | RSS tejto debaty